Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati ngjallë të qeshura me batutat e tij teksa plotëson ‘puzzle’ (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 22:05

Sfida me plotësimin e ‘puzzle’ ishte një sfidë jo fortë e lehtë për banorët e shtëpisë Big Brother VIP Kosova.

Por, edhe në këto momente, ishte Vedat Bajrami ai i cili ngjalli shumë të qeshura aty brenda.

“Më ka humbur busulla diçka. Kam gjetur copa të gjymtyrëve të ndryshme”, është shprehur Vedati, gjë e cila është përcjellë me shumë të qeshura nga banorët.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.