Vedati e nis ditën me batuta, shkakton të qeshura tek banorët (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati e nis ditën me batuta, shkakton të qeshura tek banorët (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 12:59

Banorët e Big Brother Vip Kosova sot e kanë nisur ditën duke dalur jashtë për të shijuar rrezet e diellit.

Në mesin e banorëve që ishte në oborr ishte edhe Vedati.

Ai u tregoi disa batuta banorëve të tjerë, të cilët të gjithë qeshën me të.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.