Vedati "bën një telefonatë" teksa krijon rima për Andin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati “bën një telefonatë” teksa krijon rima për Andin (VIDEO)

NULL NULL
19.02.2023 14:44

Vedati sot ka bërë shaka me banorët e tjerë të Big Brother Vip Kosova, duke iu thënë se do të bëjë një telefonatë nga shtëpia më e madhe në vend.

BBVK-ja ka vendosur një telefon në oborrin e shtëpisë, por që banorët nuk kanë të drejtë ta përdorin atë.

Vedati filloi të bënte shaka duke repovatur para telefonit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.