Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes personi i cili u godit nga treni në Klinë

NULL NULL
01.06.2023 15:24
Shiriti i policise

Një person ka vdekur në Klinë pasi ishte goditur nga treni.

Rasti ka ndodhur në Klinë rreth orës 06:00 në rrugën “Ilir Merturi”.

Viktima ishte dërguar me autoambulancë në spitalin rajonal në Pejë, aty nga ekipi mjekësor ёshtё konstatuar vdekja e viktimës.

“Në konsultim me Prokurorin e shtetit trupi i viktimës dërgohet në institutin e mjekësisë ligjore në Prishtinë për obduksion, ndërsa rasti cilësohet si Hetim i vdekjes”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës përcjell Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Një person goditet nga treni në Klinë

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.