Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një person goditet nga treni në Klinë

NULL NULL
nga Albert Bajrami 01.06.2023 09:28
Treni

Një person është goditur nga treni mëngjesin e së enjtes.

Ngjarja ka ndodhur në Klinë, rreth orës 06:10.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi.

Gashi tha se personi në fjalë sipas mjekëve ka pësuar lëndime të rënda.

“Është dërguar për trajtim në Emergjencën e Spitalit Rajonal në Pejë”, tha Gashi për Klankosova.tv

Klankosova.tv mëson se personi i cili është goditur nga treni është i moshuar./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.