Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një person në aksident

NULL NULL
11.05.2015 12:49

Një persona e ka humbur jetën gjatë një akisdenti trafiku që ka ndodhur të dielën në rrugën Gjilan- Ferizaj.

Policia  njofton   se aksidenti ka ndodhur gjersa ngasësi i mjetit derisa ishte duke lëvizur me veturën e tij dhe  nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë ka humbur kontrollin  dhe ka dalur jashtë rrugës.

“Si pasojë e aksidentit lëndime vdekjeprurëse ka pësuar ngasësi i veturës, ndërsa lëndime trupore kanë pësuar katër  pasagjer meshkuj K/Shqiptar të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Gjilanit.” bën të ditur policia.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.