Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Unë të kam në dorë”, Ylli paralajmëron Shqipen (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 18:29
Ylli
Ylli

Buci sot ka diskutuar me Shqipen dhe e ka paralajmëruar atë për diçka rreth lojës.

Derisa Shqipja i thoshte se ai nuk ia del dot me të, është e pakapshme, Ylli është shprehur i bindur se shumë shpejt ajo do ta shohë se çfarë është në gjendje të bëjë ai.

“Unë të kam në dorë, kur dua të kapna ty”, është shprehur Buci.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.