UEFA pyet tifozët: Kush e ka shënuar golin më të bukur Griezmann apo Kastrati? (VIDEO)

UEFA pyet tifozët: Kush e ka shënuar golin më të bukur Griezmann apo Kastrati? (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Faqja zyrtare e UEFA Euro 2020, ka publikuar golat e Antoine Griezmann dhe Lirim Kastratit në Twitter, që duken të ngjajshëm nga mënyra e realizimit.

Griezmann kishte shënuar gol të bukur kundër Kroacisë në tetor, ndërsa Kastrati ndaj Moldavisë në nëntor.

Golat i gjeni më poshtë: