22:00, 12 Korrik 2019

Ashtu sikur industria e modës, trendet ngjyrave të flokëve ndryshojnë vazhdimisht.

Në vitin 2019, tendencat kryesore thonë se flokët tuaj duhet të jenë ose krejtësisht natyralë ose të guxoni të keni ngjyra të pazakonta dhe shumë kreative.

Sipas drejtorit kreativ të Redken’s Global Color, vetëm ngjyrat e hapura do të jenë në trend.

Më poshtë po ju sjellim disa sugjerime për ngjyrat e flokëve që janë në modë këtë vit.

Jemi të sigurt se pasi t’i shihni këto fotografi, do të mendoheni edhe ju për të bërë një ndryshim në flokët tuaj 🙂

Ngjyra natyrale e flokëve

Ngjyrat e errëta

Ngjyra si konjak dhe kanellë

Ngjyrat e hapura

Krejt nuancat e ngjyrës së kuqe

Ngjyra e kuqe e hapur, trend i viteve ’90

Ngjyrat si ari dhe rozë e hapur

View this post on Instagram

ROSE GOLD HAIR Розовое золото. Модный тренд в окрашивании волос. Оттенок rose gold – розовое золото, играющее бликами на твоих локонах. Уникальное сочетание на грани естественности и фантазийности. Неудивительно, что именно розовое золото стало самым модный оттенком волос в Instagram, ведь он подходит практически каждой девушке. Роуз голд (с англ. – rose gold) – это микс холодного лилового, теплого золотистого и пастельно-розового оттенков. А Вы уже готовы примерить на себя «розовое золото»? ?Запись на окрашивание волос по тел. 0939693011 Татьяна[email protected]_ignatovskaya_hair #окрашиваниерозовоезолотониколаев#оттенокволосrosegold#цветпыльнаяроза#красивыездоровыеволосы#бразильскаятехниканиколаев#растяжкацветанаволосахниколаев#сложныетехникиокрашиванияволосниколаев#салонкрасотыinstyleниколаев#салонноеокрашиваниениколаев#красивыездоровыеволосы#плавныйпереходнаволосах#

A post shared by Салон красоты InStyle (@salonkrasotyinstyle) on

Ngjyrat blu dhe vjollcë

Teknika Balayage – theksimi i flokëve ashtu që të duken sa më natyrale

Ngjyra e bardhë si vanilla

 

 

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë