12:41, 21 Nëntor 2019

Tre rebelëve të njohur në skuadrën Tottenham do t’u vazhdohen kontratat.

Më parë është raportuar se futbollistët Christian Eriksen, Jan Vertonghen dhe Toby Alderweireld do të largohen nga ky klub pasi që ishin të lodhur me metodat e menaxhimit të trajnerit Mauricio Pochettino, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo me ardhjen e trajnerit Jose Mourinho, ka ndryshuar atmosfera në klub.

Sipas Goal, futbollistëve në fjalë do t’u vazhdohen kontratat në mënyrë që të mos largohen përmes transfereve të lira.

Mourinho nuk do të gjejë para në Tottenham

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë