Titanic nga pjesëzat Lego (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Titanic nga pjesëzat Lego (VIDEO)

NULL NULL
19/05/2015
Titanic është "rindërtuar" shumë herë në madhësi të ndryshme, nga materiale të ndryshe. Ky model i të riut Islandez është po kaq, në mos më i veçantë.

Një djalosh nga Ryekyjavik i Islandës ndërtoi Titanic-un nga Legot.

Ai filloi ndërtimin në Maj dhe iu deshën 56.000 copëza për ta përfunduar.

Legoland e njeh këtë si anijen më të madhe të ndërtuar ndonjëherë nga Legot.