Tiranë: Tjetër grabitje me armë lodër - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tiranë: Tjetër grabitje me armë lodër

NULL NULL
24/02/2017

Një tjetër grabitje ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë.

Në rrugën Bardhyl një i ri ka hyrë me armë lodër në zyrat e një kompanie interneti.

Ai ka marrë shumën e parave të mbledhura gjatë ditës dhe është larguar, shkruan Top Channel.

Punonjësit nuk e kanë kuptuar se arma ishte false, gjë që është kuptuar më vonë nga pamjet e filmuara prej kamerave të sigurisë.