Tifozi i Lakers formëson fytyrën e LeBron James në flokët e tij (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozi i Lakers formëson fytyrën e LeBron James në flokët e tij (FOTO)

NULL NULL
12.05.2023 15:14
lebron james

Një tifoz i Los Angeles Lakers në Illinois tregoi mbështetje për ekipin e tij në play-off duke e formësuar  fytyrën e LeBron James në flokë në pjesën e pasme të kokës.

Berberi Miguel Rosas tha se iu deshën rreth dy orë për të krijuar një rikrijim realist të fytyrës së James në pjesën e pasme të kokës së klientit.

Ai donte të tregonte mbështetjen e tij për Lakers teksa ata përballen me Golden State Warriors në play-off të NBA, tha Rosas, zbukurimet e mëparshme artistike të të cilit përfshijnë një logo të Colonel Sanders që i dha atij konsumim të ushqimit në KFC për gjithë jetën.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lebron james