Tifozët përleshen mes vete në Rahovec, pasi Trepça mposhti Prishtinën në finale (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tifozët përleshen mes vete në Rahovec, pasi Trepça mposhti Prishtinën në finale (VIDEO)

NULL NULL
19.02.2023 20:42

Përleshje dhe acarim shihet të ketë ndodhur mes tifozëve të Trepçës dhe atyre të Prishtinës, në Rahovec, pas përfundimit të ndeshjes finale të Kupës së Kosovës në Basketboll.

Klankosova.tv, ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku siç shihet në këtë rast, e nevojshme qe edhe ndërhyrja e policisë, për të shpërndarë të pranishmit.

E gjitha ndodhi pasi Trepça mposhti Prishtinën në ndeshjen finale për Kupën e Kosovës në Basketboll.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë: