“Thikë në zemër”, çka e tmerroi Stresin? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Thikë në zemër”, çka e tmerroi Stresin? (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 15:15

Gjatë natë së mbrëmshme, Spidermani, kishte hyrë në dhomën e gjumit dhe ua kishte demoluar ambientin.

Getinjo, i cili tashmë është në rolin e Spidermanit, ua kishte shpalosur të gjitha rrobat që i kishte në dollap.

Kjo gjë nuk u erdhi hiq mirë banorëve, bile Stresi tregon se ai moment ishte shumë i rëndë për të.

“Kur i pash ashtu rrobat, ishte thikë në zemër për mua”, ka thënë Stresi.

Banorët këtë veprim të Spiderman-it e quajtën tërmet, pasi nuk kanë të drejtë që ta përmendin me emër.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.