13:35, 21 Gusht 2019

Policia ka publikuar pamjet e momentit kur një njeri i armatosur hapi zjarr në një rrugë të ngarkuar në Londër.

Në video, një makinë tërhiqet jashtë një pijetori në Clapham, në jug-perëndim të Londrës, përpara se një burrë të hidhej duke mbajtur një armë zjarri me veprim, njofton Klan Kosova.

Ai drejton një autobus dhe para një furgoni që vjen, pasi ai ndjek një njeri që është në anën tjetër të rrugës.

Këmbësorët mund të shihen duke ecur ndërsa personi i armatosur qëllon viktimën në këmbë para se të vraponte përsëri në makinë, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë