Të dehur sulmojnë fizikisht nënën, arrestohen dy vëllezër në Leposaviq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të dehur sulmojnë fizikisht nënën, arrestohen dy vëllezër në Leposaviq

NULL NULL
03.05.2023 09:29
policia arrestimi

Policia ka arrestuar dy burra, vëllezër mes vete, në Leposaviq të martën.

Të njëjtit në gjendje të dehur siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë kanë sulmuar fizikisht nënën e tyre, njofton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.