10:00, 23 Gusht 2019

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift, ka publikuar albumin e saj më të ri, “Lover”.

Këtë album ka thënë këngëtarja se i ka kushtuar vetës, ku një pjesë e këngëve thuhet se  i kushtohen asaj dhe personave në jetën e saj.

Pos albumit, Taylor ka publikuar edhe videoklipin e këngës “Lover” e cila është pjesë e albumit.

Kënga brenda pak orëve të publikimit në kanalin Youtube ka marrë miliona klikime, transmeton Klan Kosova.

Swift ka thënë se kjo është kënga për të cilën është shumë krenare.

Taylor performon para publikimit të albumit

Konkurs Pune

Lexo më shumë