Sulmohet polici në Jarinje, i dyshuari largohet në drejtim të panjohur - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sulmohet polici në Jarinje, i dyshuari largohet në drejtim të panjohur

NULL NULL
22.03.2023 09:19
Pikekalimi kufitar ne Jarinje

Një person me shtetësi kosovare ka sulmuar një zyrtar policor në pikëkalimin kufitar në Jarinje.

Sipas policisë, i njëjti pas sulmit ndaj zyrtarit policor, është larguar në drejtim të panjohur të kufirit.

“Rasti është duke u hetuar, përderisa zyrtari ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS