Stresi tregon se nëna e tij nuk e dinte se ai do të hynte në Big Brother Vip Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi tregon se nëna e tij nuk e dinte se ai do të hynte në Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 21:50

Stresi, fituesi i Big Brother VIP Kosova, ka thënë se vetëm nëna e tij nuk e ka ditur që ai do të marrë pjesë në Big Brother Vip Kosova.

Ai, në Post Big Brother Vip Kosova, ka thënë se pjesa tjetër e familjes së tij e dinte për vendimin që kishte marrë.

“Nëna ime nuk e ka ditur që do isha brenda Big Brother Vip Kosova. Po ta dinte do të ishte mërzitur, do të më thoshte mos shko, jo këndej e andej. Kështu që, ashtu e vendosa dhe ashtu doli”, ka thënë Stresi.

lajme të ngjashme