Stresi për sfidën e kapitenit: Kishim frikë kush po e fiton sepse na maltretonin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi për sfidën e kapitenit: Kishim frikë kush po e fiton sepse na maltretonin (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 15:19

Stresi ka treguar se në fillim disa banorë frikësoheshin nga kapiteni i cili i fitonte një sfidë.

Pasi sipas tij, kapitenët i kanë munduar shumë me kërkesa në fillim.

Ai tregoi një rast të tij kur ishte detyruar të bëhet roje e Gigliolës, ish-banores tjetër së BBVK.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.