Stresi i tregon Blastës se dëshiron të punojë ndonjë baladë me Fifin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi i tregon Blastës se dëshiron të punojë ndonjë baladë me Fifin (VIDEO)

NULL NULL
19.02.2023 14:55

Stresi dhe Blasta kanë biseduar për karrierën e tyre muzikore dhe bashkëpunimet që i kanë pasur me këngëtarë.

Stresi tha se ai ka dëshirë që të realizojë një baladë me këngëtaren kosovare, Fifi.

Ndër tjera, ai shtoi se projekti me Fifin do të ishte goxha i mirë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.