Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi, Gresës: A ishe rrok me Xhulin? (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 13:06

Gresa dhe Andi po bënin një ndeshje boksi me dorezat që po i mbajnë në duar.

E gjatë kësaj kohe, Stresi ka qenë ai që i ka dhënë udhëzime Gresës.

Në një moment, ai e pyeti Gresën nëse do ta bënte një sfidë të tillë me Xhulin.

“Ti qenke e mirë me u rrok. A ishe rrok me Xhulin, kështu me dorëza”, i është drejtuar Stresi, Xhulit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.