19:30, 21 Korrik 2019

Prezantuesi i njohur Steve Harvey, ndodhet me pushime në Shqipëri.

Ai postoi një video në llogarinë e tij në Instagram duke treguar se ndodhej mes Greqisë dhe Shqipërisë, duke përmendur këtë të fundit.

Ai shpjegon në video se këto dy vende kanë një orë diferencë mes vete, njofton Klan Kosova.

Më poshtë pamjet.

Konkurs Pune

Lexo më shumë