Stambolli errësohet në pikë të ditës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stambolli errësohet në pikë të ditës (VIDEO)

NULL NULL
20.04.2023 20:15
stambolli

Në një fenomen të jashtëzakonshëm, qyteti i Stambollit u përfshi papritur në errësirë gjatë ditës kur një re e zezë gjigante mbuloi diellin për gati pesë minuta.

Qyteti turk përjetoi errësirë të zezë, sikur të ishte natë.

Llogaria në Twitter me emrin e Tansu Yegen postoi një video 19 sekondëshe, e cila e shfaq qytetin duke u mbuluar nga errësira.

Komentuesit thanë se kjo mund të jetë një re e zezë, e cila shfaqet kryesisht mbi dete e oqeane.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.