Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mbahet vrapimi për ndërgjegjësimin ndaj kancerit të gjirit, merr pjesë Përparim Rama me bashkëshorten

NULL NULL
01.10.2023 07:43

Sot do të mbahet vrapim për shëndetin, për ndërgjegjësimin ndaj sëmundjes së kancerit të gjirit me moton “Race for the cure”.

Nisja e vrapimit do të zhvillohet nga sheshi “Ibrahim Rugova” në Prishtina, duke filluar nga ora 11:00.

Në mesin e pjesëmarrësve do të jetë edhe i pari i kryeqytetit, Përparim Rama dhe bashkëshortja e tij, Kristalja. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.