Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“S’ka më shoqëri”, Ylli dhe Santiana thumbojnë njëri-tjetrin përmes këngëve (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 01:46

Ylli dhe Santiana kanë vazhduar ta thumbojnë njëri-tjetrin përmes këngëve.

Ishte Buci ai që e filloi këngën i pari duke kënduar “dy shokë të mbesim unë dhe ti”.

Ndërsa, ishte Santiana ajo që ia ktheu thumbimin me muzikë duke kënduar “le të digjem si letra në zjarr, s’ka më shoqëri”.

Për t’i parë këto momente interesante, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.