ShSKUK shpall konkurs për Drejtor të Përgjithshëm - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

ShSKUK shpall konkurs për Drejtor të Përgjithshëm

NULL NULL
31.03.2023 15:51
ShSKUK

Shërbimi Spitalor, Klinik dhe Universitar i Kosovës ka shpallur konkurs për pozitën Drejtor i Përgjithshëm.

Ky institucion shëndetësor, vazhdon të jetë me ushtrues detyre që prej dorëheqjes së Valbon Krasniqit në gushtit e 2022-ës, njofton KlanKosova.tv.

Aktualisht pozitën e drejtorit është duke e ushtruar Narqize Arenliu-Hoxha, derisa para saj drejtoreshë në detyrë ka qenë Pranvera Zejnullahu-Raçi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.