Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja, Bucit: Ti pa Santianën do të dalësh shpejt (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 21:45

Shqipja dhe Buci kanë pasur një debat me shumë polemika mes vete.

Ajo i tha Bucit se ai nuk merr vesh nga loja dhe “vetëm lojtar nuk je”.

Ndërsa, Buci iu përgjigj duke i thënë se ajo i frikësohet debatit me vajzat e tjera në shtëpi,

E, menjëherë iu kundërpërgjigj Shqipja duke i thënë se “ti do të dalësh shpejt, ti pa Santin, unë nuk të vijë mbrapa ty. Ty mund të vijë nga prapa Blerando, por unë nuk të vijë prapa ty”, njofton Klankosova.tv.

Për të parë kundërpërgjigjen e Bucit dhe debatin e plotë, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.