Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

SHBA: I dënuari me burgim të përjetshëm ik në mënyrë spektakolare (VIDEO)

NULL NULL
07.09.2023 14:41
Burgu Westchester ikja

Kamerat e sigurisë në Burgun Westchester në Pensilvani, kanë kapur një moment goxha interesant.

Brazili Danielo Cavalcante, i dënuar me burgim të përjetshëm ka ikur në mënyrë spektakolare nga ky burg.

Ai u shpall fajtor një javë më parë për vrasjen e ish-të dashurës së tij.

Në pamjet e publikuara nga vetë burgu i kontesë, braziliani shihet teksa ngjitet në mënyrë akrobatike në murin e oborrit të burgut, për t’u zhdukur më pas nga kamera dhe nga burgu.

Mediat raportojnë se Cavalcante, po fshihet në një zonë pyjore tre kilometra vendi ku vuante dënimin.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.