Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selimi e Zeka debatojnë ashpër për fituesin e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 14:51
Hana Selimi

Debat i ashpër ishte këtë javë në Big Talk, në mes Hana Selimit dhe Arbër Zekës sa i përket fituesit të Big Brother VIP Kosova.

Zeka tha se përsoni që e meriton ta marr cmimin e madh është Arkimed Lushaj Stresi, për shkak të famës por këtu ndërhyri, Selimi e cila tha se përderisa të gjith janë mbrenda të gjith e kanë peshën e njejtë tek publiku.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.