Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sallatë për humbjen e peshës

NULL NULL
02.06.2015 18:58

Sigurisht që çdo dietë është e ndryshme nga njëra tjetra.Por nëse ju keni kohë për të humbur peshë atëherë sallata është një faktor mjaft i rëndësishëm, transmeton Klan Kosova.

Dhe për sa kohë ju qëndroni larg yndyrave dhe përdorni sa më shumë sallata atëherë rezultatet i keni të garantuara.

Rruga për të humbur peshë përmes kësaj mënyre mund të jetë një proces i ngadalshëm, por duke ngrënë vazhdimisht zarzavate dhe sidomos sallatë të gjelbër ju mund të arrini qëllimit pa u sakrifikuar.

 

 

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.