Sallatë për humbjen e peshës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sallatë për humbjen e peshës

NULL NULL
02/06/2015

Sigurisht që çdo dietë është e ndryshme nga njëra tjetra.Por nëse ju keni kohë për të humbur peshë atëherë sallata është një faktor mjaft i rëndësishëm, transmeton Klan Kosova.

Dhe për sa kohë ju qëndroni larg yndyrave dhe përdorni sa më shumë sallata atëherë rezultatet i keni të garantuara.

Rruga për të humbur peshë përmes kësaj mënyre mund të jetë një proces i ngadalshëm, por duke ngrënë vazhdimisht zarzavate dhe sidomos sallatë të gjelbër ju mund të arrini qëllimit pa u sakrifikuar.