Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rritet numri i të vdekurve në Jerusalem

NULL NULL
08.01.2017 13:55

Katër veta kanë vdekur në Jerusalem pasi një terrorist ka hyrë me kamion në mes të një grupi ushtarësh, njofton policia e Izraelit.

Sipas ekipeve mjekësore kanë mbetur të vdekura tre gra dhe një burrë, kurse edhe 15 të tjerë kanë mbetur të lënduar.

“Është sulm terrorist, është sulm me kamion”, ka thënë zëdhënësi i policisë në Izrael.

Më pas thuhet se një grup tjetër ushtarësh ka shtënë në sulmuesin, por që fillimisht nuk është mësuar nëse ai ka vdekur, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.