Ronaldo dhe humbjet e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldo dhe humbjet e tij

NULL NULL
06.05.2015 15:24
Ish e dashura e Crisitano Ronaldos, modelja ruse Irina Shayk është parë duke u puthur me aktorin Bradley Cooper. Ajo po qëndronte në Broudway përkrah zemërthyesit amerikan.

Cristiano Ronaldo shënoi mbrëmë gol kundër Juventusit, por s’mundi ta evitoi disfaten e Galaktikëve, që në Juventus Stadium humbën minimalisht.

Për fat të keq të Topit të Artë, ky nuk duket të jetë mbarimi i lajmeve të hidhura.

Ish e dashura e Ronaldos, modelja ruse Irina Shayk është parë duke u puthur me zemërthyesin e Hollywood-it, Bradley Cooper.

Siç duket bukuroshja ka harruar futbollistin. Paparacit njoftojnë se ajo u pa me Cooper duke qëndruar në Broadway, tash e disa ditë.

Irina e Bredlli