Rikthim në kohë përmes fanellave në trend gjatë viteve të 90-ta (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rikthim në kohë përmes fanellave në trend gjatë viteve të 90-ta (VIDEO)

NULL NULL
10.01.2023 18:33

Po ju kthejmë në kohë, jo përmes videove por përmes disa fanellave të dikurshme që simbolizonin një kohë dhe një trend.

Dashuria për të pasur diçka nuk njeh as kohëra të luftërave. Këto fanella kanë udhëtuar nëpër disa kufij edhe gjatë luftës.