Rikthehet Superliga e Kosovës (VIDEO)

Rikthehet Superliga e Kosovës (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 2 months më parë

Pas pushimit dyjavor, Superliga e Kosovës në futboll rikthehet në aksion.

Kryendeshja e javës zhvillohet në Gjilan ku ekipi me të njëjtin emër pret Ballkanin.

Suharekasit janë liderë të kampionatit dhe mbeten skuadra e vetme e pamposhtur në elitën e futbollit tonë.

Duelet e xhiros së nëntë zhvillohet të premten dhe të shtunën. Të gjitha sfidat transmetohen direkt në platformën Artmotion.