Rifllon trajtimi i ujit në Impiantin e Shipolit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rifllon trajtimi i ujit në Impiantin e Shipolit

NULL NULL
17.05.2023 13:47
Impiantin e Shipolit

Ka rifilluar trajtimi i ujit në Impiantin e Shipolit.

Kështu ka bërë të ditur Kompania Rajonale Ujesjellesi “Mitrovica”, përmes një postimi në Facebook, njofton Klan Kosova.

“Impianti për Trajtimin e Ujit në Shipol ka rifilluar trajtimin e ujit pasi që është rikthyer furnizim me energji elektrike”.

“Impianti është duke operuar me kapacitet të plotë dhe nëse nuk kemi ndërprerje të energjisë elektrike, besojmë se i tërë rrjeti do të stabilizohet dhe furnizohet me ujë të pijes brenda disa orëve”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv