Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Restoranti “Il Gusto” shtron darkë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 01:47

Pas spektaklit ‘Prime’ të formatit televiziv të Big Brother VIP Kosova, banorët janë ftuar për të shijuar një super darkë.

Darka e servirur me delikatesë, e specialitete me plot shije është përgatitur nga Restorant “Il Gusto”.

Konkurrentët e kanë shijuar atë në pjesën e oborrit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, duke lënë kështu pas një super mbrëmje ‘Prime’, që solli plot situata të tensionuara, video klipe që trazuan ujërat si dhe realizimin e procedurës së nominimeve.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.