Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Renaissance Act II: Beyonce njofton për albumin e ri në Super Bowl

NULL NULL
12.02.2024 11:58
Beyonce

Pjesa e dytë e shumëpritur e projektit të Renaissance së Beyonce është shpallur gjatë një reklame në Super Bowl.

“Mirë, ata janë gati. Lësho muzikën e re”, udhëzoi këngëtarja në fund të reklamës për gjigantin amerikan të komunikimit Verizon.

Menjëherë pas reklamës, Beyonce publikoi dy këngë të reja të titulluara “Texas Hold ‘Em” dhe “16 Carriages”.

Albumi, i cili do të dalë më 29 mars, pritet të anojë në zhanrin e vendit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.