Reali, PSG-ja e Interi pas Lingardit

Reali, PSG-ja e Interi pas Lingardit

NULL NULL
3 weeks më parë

Paris Saint-Germain, Real Madrid dhe Inter po e përcjellin progresin e Jesse Lingard-it te West Ham United-it, sipas raportimeve nga ESPN.

Të tria klubet po e shohin mundësinë e transferimit të tij pasi anglezi rigjeti formën e tij pasi u huazua në Londër nga Manchester United-i.

West Ham-i po dëshiron që ta bëjë një kontratë permanente me Lingardi-in të cilit i ka mbetur vetëm edhe një vit kontratë te Djajtë e Kuq, mirëpo ai mund të përfundojë në ndonjërin prej tre gjigantëve të lartpërmendur.