Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rama e gazetarja e CNN urojnë Kosovën për 15-vjetorin e pavarësisë (VIDEO)

NULL NULL
17.02.2023 21:43

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me njërën nga gazetaret me të njohura, Christiane Amanpour, kanë uruar Kosovën me rastin e 15-vjetorit të pavarësisë.

“Urime pavarësia Kosovë”, dëgjohen të thonë Amanpour e Rama.

“Me legjendën e CNN dhe reporteren e paharrueshme të luftës së Kosovës, Christiane Amanpour, një urim për pavarësinë e Kosovë”, shkroi Rama, përcjell Klankosova.tv.


*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.