Radio KLAN KOSOVA, 95.2 dhe 90.8 MHZ FM (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Radio KLAN KOSOVA, 95.2 dhe 90.8 MHZ FM (VIDEO)

NULL NULL
28/11/2021

Përveç në televizion e portal, shtëpia mediale e Klan Kosovës, tashmë ka filluar transmetimin edhe në radio.

Pos lajmeve e emisioneve informative, në KLAN KOSOVA FM do të ketë edhe shumë emisione të tjera atraktive e argëtuese.

Radio KLAN KOSOVA FM, mund ta gjeni në frekuencat 95.2 dhe 90.8 MHZ FM.

Radion mund ta dëgjoni edhe në aplikacionet për telefonat IOS dhe ANDROID.

Për t’u informuar më hollësisht për përmbajtjen e KLAN KOSOVA FM shikoni videon më poshtë: