Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Qe ku jam, çka po do?”, Blero i afrohet Lumbardhit pas debatit të ashpër mes tyre (VIDEO)

NULL NULL
11.12.2023 02:28

Ka vazhduar debati i ashpër mes Lumbardhit dhe Bleros.

Në një moment, Blero iu afrua Lumbardhit, duke i thënë “mos belbo, a mendove që nuk kthehem a?”.

Ndërsa, Lumbardhi i tha Bleros se “qe ku jam, çka po do, nuk të tutem”.

Për të parë më shumë detaje nga debati i tensionuar në mes Bleros dhe Lumbardhit, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.