Publikohet klipi i ri i Ritës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Publikohet klipi i ri i Ritës

NULL NULL
03/06/2015

Rita Ora publikoi një pjesë të klipit të saj të ri Poison në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja në videon e shkurtë shihet e veshur me një fustan të shkurtë lëkure bardhë e zi dhe me çizme të gjata me të njejtin material dhe ngjyrë.

Kënga në tërësi është publikuar në Youtube dhe menjëherë është vërshuar nga klikime të shumta.