8:25, 19 Prill 2019

Është publikuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit.

Dy motrat janë bashkuar për herë të parë për këngën “Nuk e di” e cila është realizuar nga Claydee, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta shihni të plotë klipin.

Konkurs Pune

Lexo më shumë