Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren: E dëbon bashkëshorten nga shtëpia dhe shkon te familjarët e saj

NULL NULL
12.04.2023 10:06
çifti

Mbrëmë në Prizren një grua ka raportuar në polici se pas disa mosmarrëveshjeve, bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë psikike dhe e ka dëbuar nga shtëpia pa dëshirën e saj, dhe se më pas ai ka shkuar te familja e vajzërisë së saj.

Organet e rendit njoftojnë se i dyshuari është shoqëruar në stacion policor. Prokurori i shtetit ka rekomanduar që pas intervistimit, i dyshuari të lirohet dhe rasti të vazhdon në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.