Prizren, aksion për pastrimin e Lumbardhit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Prizren, aksion për pastrimin e Lumbardhit (VIDEO)

NULL NULL
08/04/2018

Në Prizren një grup vullnetarësh të dielën zgjodhën ta kalojnë duke pastruar Lumbardhin dhe disa pjesë të qytetit, njofton Klan Kosova.

Aksioni u ndërmor në kuadër të Javës Ekologjike, “Pastro Përtej Pragut”.

Kronikë nga Agan Hajdarhoxha