21:27, 15 Korrik 2019

Post Malone po shkon në turne.

Artisti 24 vjeçar ka njoftuar se turneu i tij në Amerikën Veriore nis gjatë këtij viti, transmeton Klan Kosova.

Gjithçka nis më 14 shtator në Tacoma dhe më pas në SHBA dhe Kanada, me ndalesë në Las Vegas më 22 shtator dhe në Dallas më 2 nëntor, para se të përfundojë në Ingleëood të Kalifornisë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë