Pochettino trajner i Chelsea në qershor - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pochettino trajner i Chelsea në qershor

NULL NULL
nga Shpend Spahija 25.04.2023 08:20

Mauricio Pochettino është afruar edhe më shumë për ta zënë pozitën e trajnerit tek Chelsea, pasi bisedimeve pozitive që janë zhvilluar të hënën në mbrëmje, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Negociatat në mes të trajnerit argjentinas dhe klubit londinez kanë hyrë në fazën finale, duke mbetur vetëm edhe çështjet formale të përfundohen.

Pochettino do t’i bashkohet ekipit në muajin qershor.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO