Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pjesë koleksioni të disenjatorit Entik Shala, janë edhe kreacionet si goblenë

NULL NULL
21.06.2022 18:47

Sot, në emisionin “Ora e Pasdites” me Njomza Aliun, i ftuar ishte disenjatori Etnik Shala.

Ai, gjatë emisionit, tregoi për pjesëmarrjen e tij në garën etnografike “Muza Competition” e cila u mbajt në Shqipëri.

Mes të tjerash, disenjatori Shala, flet edhe për koleksionin e tij të fundit, në të cilin ka përfshirë edhe “goblenë”, ku me një kreacion të tillë kishte veshur edhe këngëtaren e njohur Tuna.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.